به پایگاه اینترنتی موسسه حقوقی بین المللی حامیان عدالت جعفرزاده خوش آمدید - این موسسه آماده همکاری با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه های امور حقوقی و کیفری اعم از داخلی و بین المللی می باشد - Welcome to the website of the Jafarzadeh Law Firm _ International & Domestic LAW
موسسه حقوقی جعفرزاده

ثبت شرکت (بین المللی – داخلی)

(شرکت) مهمترين رکن و ساختار قانونی تعریف شده ای است که برای انواع فعالیت های اقتصادی ، صنعتی و تجاری و حتی اشکال دیگری از فعالیت های انتفاعی در هرجامعه ای شکل می گیرد و نیز کانالی برای برنامه ریزی ، سرمايه گذاري و تجارت در بازارهاي مختلف محسوب می شود. اهمیت تشکیل شرکت به گونه اي است که در برخي کشورها انجام امور تجاری فقط در قالب یک شرکت امکان پذیر می باشد و افراد حقيقي بدون ثبت یک شرکت قانونی اجازه انجام فعاليتهاي تجاري ندارند.

بارزترين مزيت یک شرکت اين است که دارای شخصيت حقوقي مستقل از سهامداران و نیز واجد استقلال مالی میباشد. همچنين، مديريت بهتر منابع و نيروي انساني، بودجه بندي دقيق تر و انضباط مالی بیشتر و منعطف تر در مقایسه با فعالیت اشخاص حقیقی ، و تسهيل در واگذاري و انتقال سرمایه و سهام از ديگر دلايلي است که تجار و بازرگانان را ترغيب به فعالیت تجاری در قالب یک یا چند شرکت ثبت شده مي کند. بعلاوه در برخی جوامع مزاياي دیگری همچون امکان استفاده از معافيت هاي مالياتي ، مشوق هاي صادراتي و استفاده از تسهیلات و اعتبارات مالی و بانکی از سوی دولتها براي شرکت ها در نظر گرفته می شود. بسياري از شرکتهاي موفق بين المللي براي عبور از موانع مالياتي در کشورهاي بزرگ و یا به منظور توسعه یا تنوع فعالیت های خود اقدام به تأسيس شرکتهاي کوچکتر یا وابسته ( subsidiary ) ميکنند تا بدینوسیله هزينه ها را کاهش و اعتبار و بازدهي شرکتهاي خود را افزايش دهند.

از طرف دیگر ، دولتها ، شرکتهاي بزرگ تجاري و مشتريان بالقوه درهر صنفی ، نوعاً بر اين باورند که شرکتها در مقايسه با افراد و اشخاص حقیقی در انجام فعاليتهاي اقتصادي و تجاری ، حرفه اي تر و کارآمدتر عمل می کنند ، از اینرو اغلب ترجیح می دهند به جای معامله با اشخاص حقیقی ،با شرکتها یا اشخاص حقوقی طرف معامله واقع شوند.

روشن است که شرکت ها (اشخاص حقوقی) بعد از تاسیس دارای یک سری حقوق و تکالیف قانونی می شوند که آگاهی از آنها برای صاحبان و مدیران هر شرکتی امری کاملاً ضروری است.

موسسه حقوقی بین المللی حامیان عدالت ،جعفرزاده قادر است   مشاوره های ضروری و مفید را برای تشکیل و تاسیس انواع شرکت ها از مرحله ثبت و شروع فعالیت تا مراحل مربوط به تغییرات و تحولات و حتی اتمام کار شرکت یا اعلام ورشکستگی و انحلال آن ارائه نماید.

این خدمات در دو بخش بین المللی و داخلی به شرح زیر ارائه می شوند :

الف _   شرکت های بین المللی :

 

ب _ شرکت ها ی ایرانی :