به پایگاه اینترنتی موسسه حقوقی بین المللی حامیان عدالت جعفرزاده خوش آمدید - این موسسه آماده همکاری با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه های امور حقوقی و کیفری اعم از داخلی و بین المللی می باشد - Welcome to the website of the Jafarzadeh Law Firm _ International & Domestic LAW
موسسه حقوقی جعفرزاده

مشاوره حقوقی(بین المللی – داخلی)

بسم الله الرحمن الرحیم

lom

مشاوره حقوقی از مهمترین مباحث علم حقوق،وکالت و داوری می باشد. به همین دلیل است که یک مشاور خوب می تواند باعث شود روند یک پروندهاز ابتدا در جریان رسیدگی در مراجع قضایی یا داوری بخوبی و با آگاهیهای علمی و عملی بصورت درست پیش برود.کادر مشاوره ای موسسه حقوقی بین المللی حامیان عدلت جعفرزاده، با استفاده از حقوقدانان و وکلای برجسته و حرفه ای داخلی و خارجی متخصص در کلیه مباحث حقوقی بین المللی و حقوق داخلی به شما عزیزان مشاوره جامع و مفید عرضه خواهد نمود.

lom1

1. مشاوره بخش امور بین الملل:

الف)مشاوره به کلیه دولت های خاورمیانه و آسیایی برای اقامه دعوی در دادگاه لاهه، کیفری بین المللی و دیوان داوری بین المللی.

ب)مشاوره به شرکت های دولتی، خصوصی، شهرداری کللان شهر ها در خصوص امور حقوقی بین المللی مرتبط با مراجع مذکور.

ج)مشاوره در تنظیم قراردادهای بین المللی برای دولت ها، شرکت های دولتی، شرکت های خصوصی و افراد حقیقی در خاور میانه وآسیا.

د)مشاوره در زمینه امور حقوقی سرمایه گذاری بین بین المللی در ایران، اتحادیه اروپا، کانادا و بالعکس و کشورهای ذکر شده در بند الف در ایران.

ه)مشاوره به دولت ها، شرکت های دولتی، شرکت های خصوصی واشخاص حقیقی خارجی در رابطه با اقامه دعوی در ایران.

2. مشاوره بخش امور داخلی:

الف) مشاوره در امور حقوقی از قبیل: امور ملکی، امور ثبتی، امور تجاری (اسناد تجاری_شرکتها)

ب)مشاوره در تنظیم قرارداد برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی

ج)مشاوره در امور کیفری از قبیل: کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل و…..

lom1

روش های انجام مشاوره:

الف)روش مشاوره حضوری: برای استفاده از مشاوره حضوری از کارشناسان موسسه می بایست با نزدیکترین دفتر هماهنگی لازم و تعیین وقت قبلی را انجام دهند.

ب)روش مشاوره مکاتبه ای: در این روش همکاران و مراجعین عزیز می توانند از طریق ایمیل موسسه سوالات و موضوع پرونده خود را مطرح کنند و از همان طریق پاسخ جامع ارائه داده می شود و در صورت احتیاج با مراجعه حضوری به اطلاع عزیزان می رسانیم.

ج)روش مشاوره تلفنی: در این روش موسسه برای آسایش همکاران و مراجعین محترم در خصوص سوالات ضروری که معمولا به صورت کوتاه می باشد، آماده ارائه خدمات به عزیزان می باشد.