به پایگاه اینترنتی موسسه حقوقی بین المللی حامیان عدالت جعفرزاده خوش آمدید - این موسسه آماده همکاری با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه های امور حقوقی و کیفری اعم از داخلی و بین المللی می باشد - Welcome to the website of the Jafarzadeh Law Firm _ International & Domestic LAW
موسسه حقوقی جعفرزاده

درباره مدیر عامل

به نام خداوند بخشنده و مهربان

موسسه حقوقی بین المللی حامیان عدالت جعفرزاده

Dr. jafarzadeh

اینجانب مجید جعفرزاده دانش آموخته رشته حقوق خصوصی هستم و از سال 1372با موفقیت در آزمون ورودی کانون وکلای دادگستری عملا” فعالیتهای حرفه ای خود را بعنوان یک حقوقدان آغاز نمودم. همکاری با دستگاههای دولتی و مؤسسات اداری و تجاری عمومی وخصوصی تحت عنوان کارشناس یا مشاور حقوقی در کنار وکالت در دادگستری تجربیات ارزشمندی در موضوعات و دعاوی حقوقی طی یک دهه فعالیت حرفه ای برای من به ارمغان آورد. پس از آن درسال 1382به سمت سرپرست اداره کل حقوقی شهرداری تهران و سپس مدیر کل حقوقی شهرداری تهران منصوب شدم وبا چشم اندازهای جدیدی در حوزه حقوق شهری و شهروندی موا جه گردیدم.

همزمان سرپرستی اداره کل قوانین و مقررات شهرداری تهران را عهده دار گشتم وضمن حضور فعال در سمینارهای ادواری کلانشهرهای ایران بویژه کمیته حقوقی آن با موضوعات و مشکلات قانونی شهرداریها آشنا شدم.در سال 1384وارد معاونت حقوقی و امور مجلس ریاست جمهوری گشته و در سمت های مشاور معاونت و سپس معاون پژوهش و تنقیح قوانین و مقررات معاونت ونهایتا” سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس رئیس جمهور انجام وظیفه کردم. در این دوره از فعالیت طبیعتا” با مباحث حقوق عمومی و مشکلات مربوط به اجرای قوانین و مقررات ، تهیه و تدوین لوایح قانونی و تنقیح قوانین و مقررات آشنائی بیشتری پیدا کردم. در سال 1387به سمت رئیس مرکز امور حقوقی بین المللی ریاست جمهوری منصوب شدم ومطالعه در حوزه های جدید حقوقی را پس از چندین سال کسب تجربه در حوزه حقوق داخلی ایران آغاز نمودم. به اقتضای مسئولیتم در مرکز امور حقوقی بین المللی ضمن آشنایی با موضوعات ، مباحث ، عرف و روشهای جاری در حوزه حقوق بین الملل عمومی و خصوصی ، مدیریت و راهبری پرونده های متعددی را در زمینه های دعاوی و داوری های بین المللی و نیز دیوان های داوری دعاوی و داوریهای بین المللی مانند دیوان داوری اتاق بازرگانی پاریس و دیوان داوری ایران_ایالات متحده آمریکا انجام داده ام و نیز به تبع مدیریت و هدایت پرونده های مذکور در جلسات استماع این دعاوی و داوری های بین المللی شرکت داشته ام. هچنین از سمینارها و نشست های علمی و تخصصی داخلی و خارجی بهره مند شدم. در این دوره که تا اواخر سال 1392 ادامه یا فت ،ضمن مدیریت بر موضوعات ، پرونده ها و دعاوی مذکور، با برخی از متخصصین حقوقی و اساتید دانشگاهها و حقوقدانان برجسته داخلی و خارجی در حوزه های ذیربط و تعدادی از وکلا و داوران بین المللی آشنا شده و از همکاری ایشان بهره مندشدم.                                                                                                                                 

علیهذا بر آن شدم که با اتکاء به عنایات خداوند و اطلاعات و تجربیاتی که در طول سالها فعالیت حقوقی در حوزه های مختلف حقوق داخلی و بین المللی بدست آورده ام بعنوان وکیل دادگستری و مشاور حقوقی داخلی و بین المللی به همراه همکاران متخصص و با تجربه خود، در داخل و خارج از کشور خدمات حقوقی موثری را ارائه نمایم. مشاهدات ، تجربیا ت ومطالعات اینجانب در حوزه حقوق ، دعاوی و داوریهای بین المللی دستمایه ای شد تا با علاقه ،انگیزه و احساس وظیفه و با استفاده از همکاران توانمند و با تجربه خود اولا” آنچه را که در این حوزه کسب کرده ام به جامعه حقوقی و کشورم تقدیم نمایم ، ثانیا” به کمک متخصصین و اساتید و حقوقدانان داخل و خارج از کشور در جهت رفع نواقص و مشکلات و ارتقاء شرایط در حوزه دعاوی و داوریهای بین المللی قدمی هر چند اندک بردارم ، ثالثا” در زمینه آموزش و پژوهشهای حقوقی بین المللی که در کشور بهیچ وجه انتظارات جامعه حقوقی و نیازهای کشور را تأمین نمی کند نیز برنامه و اقدامات مؤثر و مفیدی را ارائه نمایم. بنظر می رسد در این موسسه موارد گفته شده فوق محقق نخواهد شد مگر با اهداف و چشم اندازهای روشن و به کمک اعضا و همکاران داخلی و خارجی عزیز و گرامی ام.                              

از اینرو این مؤسسه مشتاقانه از همیاری وهمفکری تمامی حقوقدانان ، اساتید و صاحب نظران در حوزه های مختلف حقوق داخلی و بین المللی استقبال نموده و برای فعالیتی هدفمند با اندیشه ای نو و بالنده دست همکاری و مساعدت تمامی حقوقدانان را به گرمی می فشارد.

                                                                                                             با تشکر

                                                                                                             مجید جعفرزاده