به پایگاه اینترنتی موسسه حقوقی بین المللی حامیان عدالت جعفرزاده خوش آمدید - این موسسه آماده همکاری با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه های امور حقوقی و کیفری اعم از داخلی و بین المللی می باشد - Welcome to the website of the Jafarzadeh Law Firm _ International & Domestic LAW
موسسه حقوقی جعفرزاده

دادستان سوادکوه در گفت‌وگو با میزان مطرح کرد تکذیب خبر بازداشت اعضای شورای شهر سوادکوه

خبرگزاری میزان: بهمن نژاد با تکذیب خبر بازداشت شهردار و اعضای شورای شهر این شهرستان در جریان سیلاب اخیر، گفت: شهردار و اعضای شورای شهر در مرحله تحقیقات مقدماتی قرار گرفته‌اند و بازداشت نشدند.
تکذیب خبر بازداشت اعضای شورای شهر سوادکوه«پرویز بهمن نژاد» دادستان سوادکوه در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی میزان با تکذیب خبر بازداشت اعضای شورای این شهر اظهار کرد: سیلاب اخیر نتیجه ساخت یک  پل غیرقانونی در داخل شهر است که شهرداری پس از 15 سال با توجه به اعتراضات مکرر مردم هیچ گونه اقدامات لازم در این زمینه انجام نداده است.وی با تاکید بر اینکه شهرداری و اعضای شورای شهر در این رابطه سهل انگاری کردند، اضافه کرد: این مسئولین هیچ گونه امداد رسانی در این قضیه و مراحل بعدی پس از سیل انجام ندادند که نتیجه این سهل انگاری حدود  15 میلیارد تومان خسارت برای مردم است.

دادستان سوادکوه گفت: طبق اظهارات کارشناسان سهل انگاری متوجه شهرداری است که باید در خصوص لایروبی رودخانه اقداماتی را انجام می‌داد.

بهمن نژاد ضمن تکذیب خبر بازداشت شهردار و اعضای شورای شهر این شهرستان گفت: بعد از سیلاب اخیر، شهردار و اعضای شورای شهر در مرحله تحقیقات مقدماتی قرار گرفته‌اند و خبر بازداشت این افراد تکذیب می‌شود. این افراد بازداشت نشدند و کسی هم به زندان فرستاده نشده است.

به گفته وی بزودی اظهارات نهایی کارشناسان در این خصوص اعلام می شود.

براساس این گزارش، در جریان سیل یکشنبه هفته گذشته تعدادی از خانه‌های مسکونی شهر زیرآب از توابع سوادکوه که در مسیر رودخانه به صورت غیر مجاز ساخت و ساز شدند و از جمله چهار آپارتمان فرو ریخت و به بیش از ۳۰ واحد صنفی خسارت وارد شد.

برخی رسانه ها در روزهای گذشته از بازداشت شهردار و اعضای شورای شهر سوادکوه خبر داده بودند.
 


کلید واژه ها : - - - - - - - - -